Call Center: 021 9391
Începeți să tastați și apăsați „Enter” sau „ESC” pentru a închide
RO
Engleză
Trasee
Linii STB - Homepage
Program de circulație (PDF)
Linia "Bucharest City Tour"
Info TB
Planificați-vă traseul
Staţii
Plata călătoriei
Tarife
Portofel Electronic
Călătorii
Abonamente
Reduceri şi gratuități
Modalități de plată
Puncte de vânzare
Automate de vânzare
Card bancar contactless
24Pay
Youth TB
SelfPay
On-line
SMS
Carduri
Activ
Multiplu
BRD-STB
Validare şi consultare carduri
Reguli și recomandări
Regulament de transport
Recomandări
Suprataxă
Contravenții
Informaţii
Informări
Servicii
Publicitate
Închirieri vehicule
Închirieri spatii
Centrul de Sănătate STB SA
Școala de conducători auto
Centrul de pregătire și perfecționare
Inspecții tehnice periodice
Uzina de reparații
Laborator psihologic
Complex sportiv
Avize edilitare
Servicii pentru Terți
Ofertă distribuitori
Ofertă educațională
Legislație și reglementări interne
Cod de conduită etică
Raport de activitate
Strategia de dezvoltare
Plan de management
Proiecte internaționale
Statistici
Prelucrare de date cu caracter personal
Transparență
Declarații de avere și interese
Hotărâri AGA
Decizii CA
Legea nr.544/2001
Legea nr.251/2004
HG 583/2016
HG 1269/2021
Buget
Achiziții publice
Plan anual de achiziții sectoriale
Licitații
Achiziții directe
Contracte
Alte anunțuri
Carieră
Parteneriate
Instituții culturale PMB
Despre noi
Prezentare
Adunarea Generală a Acționarilor
Consiliul de Administrație
Conducere
Organigrama
Istorie
Contact
Petiții
Relații cu Publicul
Relații Mass-Media
Programul de circulație în noaptea de 26/27.03.2022
Tur
Linia 1 Romprim - Banu Manta
Linia 783 Piata Unirii 2 - Aeroport Henri Coanda
Linia N101 Pasaj Colentina - Faur
Linia N114 Piata Unirii 2 - Depoul Alexandria
Linia N116 Piata Unirii 2 - Grup Scolar Auto
Linia N118 Turnu Magurele - Complex Comercial Baneasa
Linia N123 Turnu Magurele - Pasaj Colentina
Linia N610 Romprim - Bd. Banu Manta
Retur
Linia 1 Banu Manta - Romprim
Linia 783 Aeroport Henri Coanda - Piata Unirii
Linia N101 Faur - Pasaj Colentina
Linia N114 Depoul Alexandria - Piata Unirii
Linia N116 Grup Scolar Auto - Piata Unirii
Linia N118 Complex Comercial Baneasa - Turnu Magurele
Linia N123 Pasaj Colentina - Turnu Magurele
Linia N610 Bd. Banu Manta - Romprim