LISTA CÂȘTIGĂTORILOR LA TRAGEREA LA SORȚI DIN 25.01.2024,
înscriși în perioada 21.12.2023 - 24.01.2024


Câștigătorii pot ridica invitațiile de la sediul instituției culturale la care au fost repartizați în urma extragerii.

Nr. Numele și Prenumele Instituția culturală Spectacole / Evenimente
1 Anton Oana DIRECȚIA GENERALĂ DE ARHITECTURĂ PEISAGISTICĂ ȘI MONUMENTE DE FOR PUBLIC A MUNICIPIULUI BUCUREȘTI
  • Tur ghidat al Arcului de Triumf
2 Cercel Ana-Maria
3 Denciu Doina
4 DINU A
5 dumitru daniela mitica
6 Gatej Florentina - Izabela
7 Gherghel Cristina Mihaela
8 Pacalici Florian
9 PARVAN VALERIU-FLORIN
10 Toma Mariana
11 Bozeanu Marian Opera Comică pentru Copii
  • Directorul de Teatru
  • Prinț și Cerșetor
  • Anotimpurile lui Vivaldi
  • Poveste Magică
12 CARPUSOR GEORGETA
13 Covei Dragoș-Patru
14 Covei Ramona
15 Cune Ana Maria
16 Dan Violeta
17 Dinca Simona Corina
18 Dinu Cristian
19 dumitru niculae emil
20 Dutu Corina
21 Enciu Marius Cristinel
22 Frincu Catrinel
23 Gatej Alexandru-Razvan
24 GEORGESCU IOANA
25 GEORGESCU PAUL
26 GHERGHEL STEFAN
27 GHIORGHIAN VIORICA
28 Ioniță Monica
29 Liviu Lungu
30 Lungu Valentin
31 Mihalcea Alexandru Cristian
32 MINCIUNA MARIA
33 MINCIUNA TUDOR
34 Moraru Ruxandra-Oana
35 Nastase Florian-Eugen
36 Necula Silvia-Gabriela
37 Negru Daniela Elena
38 Păcălici Monica
39 Soare Ecaterina
40 Stoenescu Liliana
41 STOICA CRISTINA-MARIANA
42 TROFIN DANIELA
43 Voiteanu Florina
44 BODEANU Ecaterina Daniela Teatrul de Animaţie Ţăndărică
  • Fata babei și fata moșneagului
  • Cei trei purceluși
  • Tigrișorul Petre
  • Tom Degețel
  • Mica sirenă
  • Motanul încălțat
  • Punguța cu doi bani
  • Omul de zăpadă care voia sa întâlnească soarele
45 Botoroaga Marian
46 BRAESCU BIANCA ANDREEA
47 FRUNTE-LATA DANIELA
48 Ionita Cristina
49 MOVILEANU OANA CRISTINA
50 Nitu Ligia
51 Oratovschi Anca Florentina
52 Pincu Andreea
53 andreea chitrosan stefania andreea Teatrul Dramaturgilor Români
  • ZĂPEZILE DE ALTĂDATĂ
  • SECRETUL FERICIRII
  • BACALAUREAT
  • TEAMA DE A ÎNOTA PE ÎNTUNERIC
  • DECAMERON 135666
  • PARACLISERUL
54 Antohe Daniela Mihaela
55 Balan Mihai Alexandru Vasile
56 BARTA DANA GABRIELA
57 Bishara Nicholas
58 Buzaianu Ionela Camelia
59 Catrina Elena Paula
60 Cretu Bogdan Alexandru
61 Dinu Nicoleta
62 Enciu Mariana Ilona
63 Grad Maria Sabina
64 Grosu Elena
65 Hotnog Elena
66 Ion Adrian
67 IONESCU MIHAELA
68 Ionita Valentin
69 Lazar Dan
70 Magearu Gabriela
71 MILEA ANGELICA DANIELA
72 Nastase Elena-Gabriela
73 Nicolae Dragos-Marian
74 Nicolae Elena
75 Pînzariu Elena Mădălina
76 Sandu Irene
77 SISIU Lidia
78 Toma Lacramioara
79 Cercel Andra-Gabriela Teatrul Excelsior
  • Knockout - dulcea știință de a face vânătăi
  • Punk Rock
  • SF (Super fragil)
80 Chircea Monica
81 CIUREA-ERCAU GABRIELA
82 COJAN Georgiana Bianca
83 Dumitrescu Georgiana
84 Militaru Ionelia
85 Sandu Andreea
86 Serban Daniel
87 TACHE MIRELA
88 Babaneata Andreea Teatrul Municipal L.S. Bulandra
  • Meștesugul vieții
  • Gigel
89 Burtea Iulian
90 CONSTANTINESCU ELENA-FLORENTINA
91 Cruceru Ana Mihaela
92 DINU GLORIA-MIHAELA
93 Iliescu Mihaela Nicoleta
94 MARCU GABRIELA ADRIANA
95 Olaru Adrian
96 Popa Valentin
97 Stoica Adriana
98 Amartinesei Iulian Teatrul Odeon
  • Pe jumătate cântec
  • Ceasornicăria Taus
  • Gardenia
  • Jurnalul lui Robinson Crusoe
  • Puseu de iubire
99 Chiosea Silvia
100 Grad Stefania
101 ILIE DANIELA
102 Lazar Sabina
103 Portasa Adelina
104 Scripcaru Razvan-Petru
105 Viju Laurentiu